PRINC A VLAŠTOVKA
Na motivy pohádky Oscara Wilda

"NA POČÁTKU CESTY DĚTÍ DO SVĚTA JSOU POHÁDKY, V NICHŽ VONÍ RŮŽE ZROVNA TAK SKUTEČNĚ A SLADCE JAKO TY, KTERÉ MU KVETOU POD OKNY, KDYŽ SVÍTÍ SLUNCE. ZAHRADA POHÁDEK MÁ SVÉ PTÁKY MLUVÍCÍ MOUDŘE JAKO LIDÉ, KTEŘÍ V NÍ ŽIJÍ A POTKÁVAJÍ SE S KRÁSOU, DOBREM, NEŠTĚSTÍM I ZLEM".

A.VANĚČEK

A PRÁVĚ TAKOVOU POHÁDKU VÁM CHCEME VYPRÁVĚT. POHÁDKU, KDE ZLO BUDE POTRESTÁNO, HODNÍ LIDÉ BUDOU ODMĚNĚNI A KDE SE DOZVÍTE O TOM, CO JE PRAVÉ ŠTĚSTÍ.

Hrají: Hynek Chmelař, Ivana Hessová, Alena Štréblová
Výtvarná spolupráce: Andrea Králová
Hudební kompozice: Tomáš Reindl
Režie: Kolektiv

Hynek Chmelař - absolvent katedry loutkářství Damu. Angažmá HaDivadlo Brno, Činoherní studio Ústí nad Labem, Rokoko, Minor. Spolupracuje s Pražským komorním divadlem a divadlem Na Zábradlí.

MgA. Ivana Hessová - absolventka katedry loutkářství Damu. S divadelním souborem Tujú hraje v ČR i v zahraničí, 1991-1995 angažmá v Ženevě v Theatre Montreurs D´Images, 1998,2001 a 2006 studuje klasický tanec kathak v Indii. Věnuje se divadlu a vyučuje tanec kathak.

Mgr. Alena Štréblová - absolventka katedry loutkářství Damu. Hostovala v divadlech: studio Ypsilon, Divadlo na Zábradlí, Národní divadlo. Angažmá : Divadlo Komedie později divadlo Rokoko. Účinkovala v několika filmech a TV inscenacích, naposledy v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

DÉLKA PŘEDSTAVENÍ: 50 MINUT

TECHNICKÉ POŽADAVKY: MOŽNOST ZAPOJENÍ CD PŘEHRÁVAČE, ZÁKLADNÍ OSVĚTLENÍ

KONTAKT:
MGA. IVANA HESSOVÁ, U DRUŽSTVA ŽIVOT 23, 140 00 PRAHA 4 - NUSLE,
tel.: 241 412 417, 606 952 175
e-mail: ivanahessova9@gmail.com